خدمات ابرو

مزوتراپی ابرو بهترین روش تقویت ابرو

مزایا و عوارض و هزینه مزوتراپی ابرو در کلینیک دکتر میرزایی

یک تکنیک بسیار مفید برای افزایش تراکم موهای ابرو مزوتراپی ابرو نام دارد. با کمک این روش ساده و غیر جراحی، برای افرادی که ابروهایشان نازک است یا ریزش مو دارند، می توانند به فرم دلخواه برسند. ترکیبات موجود در کوکتل های مزوتراپی ابرو باعث تقویت موی ابرو و تقویت بیشتر ابروها می‌شود. به این ترتیب ابروها پس از انجام جلسات درمانی مورد نیاز و صرف هزینه کمتر نسبت به روش های کاشت ابرو، ضخیم تر و متراکم تر می شوند.

مجموعه دکتر میرزایی همگام با روش های روز دنیا با ارائه خدماتی با کمترین عارضه و هزینه و بیشترین کیفیت گامی موثر را در جهت زیبایی شما برداشته است تا به یک چهره ایده‌آل و باب سلیقه خودتان برسید، هدف این مجموعه جلب رضایت شماست.

مزوتراپی ابرو بهترین روش تقویت ابرو
مزوتراپی ابرو بهترین روش تقویت ابرو

مزوتراپی ابرو روشی بسیار کاربردی و موردعلاقه برای افزایش تراکم موهای ناحیه ابرو می‌باشد. افرادی که از ریزش موهای ابرو رنج میبرند و یا ابروی آن‌ها کم پشت است میتوانند به کمک این روش غیرجراحی و ساده فرم دلخواه خود را به دست آورند. مواد مورد استفاده در کوکتل ها مزوتراپی ابرو سبب تقویت موضعی موها و تحریک آن ها برای رشد بیشتر خواهند شد. بدین ترتیب پس از پشت سر گذاشتن جلسات درمانی لازم و با صرف هزینه ای کمتر از روش‌های کاشت ابرو، ابروها پرپشت و متراکم تر خواهند شد.

سازمان غذا و دارو مواد تشکیل دهنده مزوتراپی ابرو را تایید کرده است و آنها بدون خطر هستند. نواحی تزریق شده ممکن است بعد از مزوتراپی ابرو متورم و کبود شده باشند، اما در صورت مراقبت و استفاده از کمپرس یخ در ناحیه مورد نظر، این عوارض از بین خواهند رفت.

مزایای مزوتراپی ابرو

  • افزایش خون رسانی و گردش خون به فولیکول های ابرو.
  •  تاثیر سریع
  •  متعادل شدن هورمون‌ها
  • تغذیه فولیکول ها و پوست
  •  کنترل چربی پوست
  •  نازک شدن ابرو را متوقف می‌کند.
  • رویش مجدد موهای ابرو

عوارض مزوتراپی ابرو

مواد مورد استفاده در مزوتراپی ابرو مورد تأیید سازمانی غذا و دارو هستند که هیچ خطری ایجاد نمی‌کنند. این نکته را در نظر داشته باشید که بعد از مزوتراپی ابرو نواحی تزریق شده ممکن است دچار تورم و کبودی شوند که با انجام مراقبت های بعد از مزوتراپی ابرو و استفاده از کمپرس یخ در ناحیه مورد نظر از بین خواهد رفت.

کلینیک دکتر میرزایی یکی از بهترین کلینیک ها در زمینه خدمات زیبایی خواهد بود که شما می توانید با مراجعه به این کلینیک از تمامی خدمات این مجموعه همراه با بهترین و مدرن ترین روش های درمانی دریافت کنند.مجموعه تخصصی کلینیک مدرن همگام با روش های روز دنیا با ارائه خدماتی با کمترین عارضه و هزینه وبیشترین کیفیت گامی موثر را در جهت زیبایی شما برداشته است تا به یک چهره ایده‌آل و باب سلیقه خودتان برسید هدف این مجموعه جلب رضایت شماست.

مزوتراپی ابرو بعد از کاشت، به کسانی که کاشت ابرو انجام داده‌اند نیز توصیه می‌شود؛ زیرا مزوتراپی می‌تواند نتایج کاشت ابرو را ایده‌آل‌تر کند. مزوتراپی بعد از کاشت ابرو تقریباً یک ماه بعد از کاشت انجام می‌شود.

هزینه مزوتراپی ابرو در کلینیک دکتر میرزایی

قیمت مزوتراپی ابرو با توجه به عوامل مختلفی تعیین می‌شود؛ زیرا هزینه مزوتراپی ابرو به عوامل مختلفی بستگی دارد. هزینه مزوتراپی ابرو تحت تاثیر تعدادی متغیر از جمله برند داروهای تزریقی مصرفی، دوز مصرفی، نوع آنها، میزان آسیب ابرو، تعداد جلسات درمانی است. مزوتراپی ابرو در کلینیک آراد زیر نظر دکتر میرزایی با استفاده از بهترین مواد برای زیباسازی ابروها انجام می شود.

کلینیک دکتر میرزایی یکی از بهترین کلینیک ها در زمینه خدمات زیبایی خواهد بود که شما می توانید با مراجعه حضوری و مشاوره رایگان از تمامی خدمات این مجموعه همراه با بهترین و مدرن ترین روش های درمانی بهره‌مند شوید.

شماره تماس های مرکز:

02634091655            02634091668

09388602858            09101976838

09057373425            09017191995

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

مشاوره خدمات زیبایی