تزریق چربی

تزریق چربی در بهترین مرکز پوست و مو کرج

بهترین کلینیک تزریق چربی

اگر به دنبال راهی برای صاف کردن صورت خود و کاهش خطوط ریز هستید، وقت آن رسیده که به تزریق چربی به صورت فکر کنید. چهره صاف و جوان چیزی است که بسیاری از افراد دوست دارند داشته باشند. متأسفانه، زندگی اتفاق می افتد، و گاهی اوقات ما سریعتر از آنچه دوست داریم پیر می شویم.

فرم تخفیف چربی

فیلم تزریق چربی صورت

همانطور که در این ویدئو مشاهده می‌کنید، تزریق چربی به صورت، تزریق چربی به لب و گونه ها در نواحی دیگر صورت انجام شده است.

در کلینیک دکتر میرزایی می توانید با مشاوره پزشک بهترین تزریق چربی را داشته باشید و از خدمات مشاوره رایگان به صورت آنلاین و یا از طریق مشاوره حضوری با پزشک سوالات خود را مطرح نمایید.

فیلم تزریق چربی فول فیس

 

در ویدئوهای بالا فیلم تزریق چربی قبل و بعد از انجام تزریق چربی به صورت را مشاهده می‌کنید.


تزریق چربی چیست؟

با افزایش سن، حجم چربی در لایه‌های زیرین پوست مدام در حال کاهش است و این یعنی روند پیری. لیپوساکشن یکی از موثرترین و پایدارترین روشها برای جوانسازی پوست و جبران حجم از دست رفته چربی پوست است. وجود حفره های زیاد صورت، گود افتادگی گونه ها و حتی اصلاح فرم لب از جمله دلایلی است که با تزریق چربی قابل جبران است.

تزریق چربی در چه نواحی صورت می‌گیرد؟

  • در کل سطح صورت پیشانی، شقیقه، زیر چشم و زیر ابروها و  بینی زاویه فک و گونه ها و گردن… انجام می‌شود.
  • تزریق چربی در نواحی دیگر بدن مثل پشت دست و سینه‌ها، انگشتان و ناحیه تناسلی صورت می‌گیرد.
  • به کمک تکنولوژی، SVF، نانوفت، میکروفت و snif.
  • تزریق چربی در اسکار یا جوشگاه ناشی از تصادف، سوختگی یا جای جوش، در بیماری مورفه آ و لیکن پلان ،حتی ریزش مو (نانوفت) درمان بسیار موثری هست.

چگونه چربی تزریق می کنند؟

در این روش جوانسازی از چربی به عنوان پرکننده استفاده می شود. فیلرهای پوستی به عنوان حجم دهنده گروهی از مواد تزریقی هستند که وارد لایه پوست می شوند و باعث حجم دهی و شادابی پوست می شوند.

برای تزریق چربی، چربی از ناحیه ای از بدن که نیازی به چربی ندارد برداشته شده و به صورت تزریق می شود. در تزریق چربی، همانطور که از نام آن پیداست، چربی را از بدن خود فرد متقاضی می گیرند.
در واقع از نواحی مختلف بدن که چربیهای اضافی دارد، آن را می گیرند و به نواحی که به ترمیم نیاز دارد تزریق می کنند. این عمل در جهت پرکردن چین وچروک های صورت و سایر نواحی بدن مورد استفاده قرار می گیرد.

تزریق چربی
تزریق چربی

تزریق چربی از چربی های خود بدن استفاده می کند. اثرات بادوام تر است و بافت های بدن نسبت به چربی های تزریقی واکنش بدی نشان نمی دهند. علاوه بر این، در صورت رعایت اصول درمانی، عوارض این رویکرد حداقل و محدود است.

فیلرها انواع مختلفی دارند و در ایران بیشتر با نام تزریق ژل شناخته می شوند. اما ژل ها تنها یکی از انواع پرکننده های قابل استفاده هستند و تزریق چربی نیز در دسته فیلر قرار می گیرد.

در این مقاله در مورد تزریق چربی و نقش آن در جوانسازی پوست صحبت می کنیم و بهترین دکتر پوست برای تزریق چربی را معرفی می کنیم.

چه زمانی می توانیم تزریق چربی انجام دهیم؟

یکی از مهمترین تغییرات ناشی از افزایش سن کاهش تولید کلاژن و الاستین در بدن است. کاهش تولید کلاژن و سفت شدن پوست باعث کاهش چربی پوست در قسمت های مختلف بدن می شود.

تزریق چربی محدودیت سنی دارد؟

از سنین 25 به بالا تا سن 60 سالگی میتوان تزریق چربی را انجام داد.
ولی این مسئله در افراد مختلف متفاوت است و لازم است معاینه صورت گیرد.

اما آیا این مقدار چربی از دست رفته قابل درمان است؟  بله!

اگر می خواهید خطوط بدن و صورت خود را بهبود ببخشید، جای زخم و اسکار را از بین ببرید و دست یا صورت خود را جوان کنید، اگر می خواهید روش جوانسازی بیشتر از فیلرها یا ژل های موقت دوام بیاورد، راه های زیادی برای از بین بردن چین و چروک های ناشی از کاهش چربی وجود دارد که یکی از آنها تزریق چربی است.

تزریق چربی
تزریق چربی

کشیدن چربی درد دارد؟

قبل از کشیدن چربی محلول بی حسی زده می شود و در افراد موقع کشیدن چربی دردی احساس نمی شود .

دوره نقاهت تزریق چربی

قبل از کشیدن چربی محلول بی حسی زده می شود ودوره نقاهت تزریق چربی یک هفته تا ده روز است که بعد از ده روز تقریبا ورم کامل از بین می رود.

کاربردهای تزریق چربی

 • جوانسازی صورت، جوانسازی نواحی زیرین صورت مانند صورت و زیر چشم
 • کاهش بافت چربی و چین و چروک ناشی از افزایش سن در نواحی مختلف صورت مانند خط چانه، خط قهوه ای. چشم ها و اطراف شقیقه ها
 • روشن کننده لب ها، گونه ها
 • روشن کننده زانو
 • بزرگ شدن سینه ها و بازسازی سینه ها
 • جوان سازی دست ها و کاهش ظاهر رگ های خونی زیر پوست
 • پرکردن زخم ها یا جای زخم ها و سوختگی ها

تزریق چربی به صورت چقدر ماندگاری دارد؟

راه های زیادی برای اطمینان از ماندگاری بیشتر نتایج حاصل از این درمان وجود دارد.

تزریق چربی ماندگاری دائمی دارد و با رژیم و فعالیت شدید مثل سایر چربیهای بدن آب می شود و با افزایش سن اگر پوست خیلی شل نباشد دوباره میتوان تزریق چربی را انجام داد.
چربی در جلسه اول با حجم دو برابر تزریق می شود و در جلسه بعد ماندگاری دائمی می شود مگر اینکه لاغر شوید یا فعالیت شدید داشته باشید.

تکنیک های ماندگاری تزریق چربی

مراقبت از پوست

با مراقبت مناسب از پوست خود می توانید نتایج این تزریقات را بهبود ببخشید. این شامل شستن با یک پاک کننده ملایم و مرطوب کردن دو بار در روز برای عاری از آلودگی و چربی منافذ است. همچنین به معنای اجتناب از استفاده بیش از حد محصولات مراقبت از پوست در اطراف نواحی تزریق شده برای جلوگیری از تحریک یا عفونت است.

هیدراته نگه داشتن بدن

نوشیدن مقدار زیادی آب برای صاف نگه داشتن پوست و آبرسانی آن ضروری است. این کار نتایج حاصل از این تزریق ها را بهبود می بخشد و همچنین خطر خستگی را کاهش می دهد که می تواند منجر به کاهش حجم پوست شود.

استفاده از لایه بردارها

لایه بردارها می تواند با از بین بردن سلول های مرده از لایه بیرونی سطح پوست را صاف و اصلاح کند. استفاده از لایه بردار شیمیایی یک یا دو بار در روز پوست شما را پس از درمان شاداب و سالم نگه می دارد.

کاهش استرس و اضطراب

استرس عامل رایجی است که می تواند منجر به ایجاد چین و چروک شود. با کاهش استرس در زندگی‌تان، می‌توانید خطوط ریز را مدیریت کنید و از ایجاد چین‌های دائمی روی صورتتان جلوگیری کنید.

رعایت نکات پس از درمان

پس از انجام درمان، پزشک ما دستورالعمل هایی را برای تسریع روند بهبودی تجویز می کند. با رعایت کردن دستورالعمل ها نتایج بهتری حاصل می گردد.

 • مصرف الکل را کاهش دهید : الکل می تواند پوست شما را کم آب کند و باعث پیرتر به نظر برسد. با اجتناب از مصرف بیش از حد الکل، می توانید از سلامت سلول های پوست خود محافظت کنید و در عین حال خطوط ریز روی صورت خود را کاهش دهید.
 • برای مدت طولانی زیر نور خورشید نمانید: قرار گرفتن در معرض نور خورشید می تواند تأثیری مشابه الکل بر روی پوست شما داشته باشد. با پرهیز از قرار گرفتن طولانی مدت در معرض نور خورشید، از خود در برابر چین و چروک و سایر مسائلی که به دلیل سپری کردن بیش از حد زیر نور مستقیم خورشید به وجود می آیند، محافظت خواهید کرد. با رعایت این نکات آسان، باید بتوانید ظاهر صورت خود را بهبود بخشید و مزایای این تزریق را طولانی تر کنید.
 • غذاهای سالم بخورید: آنچه می خورید بر ظاهر پوست شما تأثیر می گذارد.

برای ماندگاری بیشتر تزریق چربی به صورت چه باید کرد؟

 این روش در قیاس با سایر روش های مشابه، ماندگاری بسیار بالایی خواهد داشت. برای ماندگاری بهتر پیشنهاد می گردد رژیم غذایی معمولی داشته باشید و ورزش های سنگین انجام ندهید.
چربی بعد از تزریق جزء بافت بدن محسوب می شود و هر گونه رفتار شما با چربی در نواحی دیگر بدن، روی چربی صورت هم تاثیر می گذارد.
این چربی باعث جوانسازی صورت هم می گردد.

هزينه تزریق چربی

هزينه تزریق چربی ، در قیاس با دیگر روش ها مناسب تر است. پزشک متناسب با پوست مراجعه کننده برآورد هزینه می کند، در واقع  فرآیند تزریق چربی، مزایای قابل توجهی برای شما به همراه دارد. به این دلیل که چربی تزریقی از بدن خود فرد اخذ شده است ، به جرات می توان اذعان داشت که تزریق چربی در قیاس با دیگر روش های تزریقی ، هیچ گونه حساسیتی ایجاد نمی کند.


برای مشاوره تزریق چربی و دیگر خدمات زیبایی می توانید با شمارهای کلینیک تماس بگیرید یا به صورت آنلاین می توانید با ما در ارتباط باشید:

شماره تماس های مرکز:

02634091655            02634091668

09388602858            09308697411

09057373425            09017191995

 

نشانی ما در نقشه گوگل

 

4.5/5 - (4 امتیاز)

‫2 دیدگاه ها

  1. بله
   به این دلیل که در جلسه اول بیشتر کف صورت شما پر می شود و صورت شما زیر سازی می شود
   چون کف صورت خالی هست و در جلسه دوم که چند ماه بعد انجام می شود، صورت به اون حجم ایده آل و مدلینگ مد نظر شما می رسد
   و چربی تزریق شده دانمی و ماندگار می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

مشاوره خدمات زیبایی