تزریق فیلر

فیلر بینی برای چه کسانی مناسب است؟ (زیبایی بینی بدون جراحی)

اصلاح فرم بینی با تزریق فیلر

فیلر بینی یک روش غیر جراحی است که در زیبایی مورد استفاده زیادی قرار می گیرد، تزریق فیلر یا پر کننده برای کسانی که نمی خواهند جراحی انجام دهند گزینه بسیار مناسبی می باشد.
فیلرها در زیبایی مورد استفاده زیادی دارد، از فیلر یا پر کننده که می تواند تزریق ژل یا تزریق چربی باشد برای پر کردن یا حجم دهی به مناطقی که حجم خودشان را از دست دادند.مانند گونه یا خط خنده یا فرم دهی و شکل دهی جدید مثل چانه، زاویه فک یا زیباتر کردن و حجم دهی بیشتر مثل لب می توانیم استفاده کنیم.

فرم تخفیف فیلر

در بینی استخوانی که به سمت پایین هست میتواند در یک جلسه با تزریق فیلر حتی بهتر از حالت جراحی شود. اگر بینی شما گوشتی هست و یا انحراف دارد، و یا حتی اگر تیغه بینی شما دچار مشکلاتی اعم از خالی بودن، قوز هم هست اصلا نگران نباشید چون در کنار ما می توانید تنها با یک جلسه به فرم دلخواه خود برسید.

فیلر بینی برای چه کسانی مناسب است؟

فیلر بینی معمولا برای افرادی توصیه می شود که انحراف جزئی دارند یا بینی شان مقداری قوز و یا نوک بینی افتادگی دارد. برای این نوع بینی، فیلر می تواند خیلی مناسب باشد و برای انجام این کار می توان تیغه بینی را صاف کرد و نوک بینی را به سمت بالا برد.

 

ولی برای بینی هایی که خیلی بزرگ و گوشتی باشند و حتی بینی هایی که قوز خیلی شدیدی دارند، کاندیدای مناسبی برای فیلر بینی نیستند.

ماندگاری فیلر بینی

نکته ای که در مورد فیلر بینی باید به آن توجه داشته باشید این هست که فیلر بینی برای همیشه نیست.
یعنی ماندگاری 6 ماه تا یکسال و یا یکسال و نیم دارد و بعد از آن دوباره به حالت قبلش به تدریج بر می گردد و اگر فرد بخواهد دوباره می تواند برای این کار اقدام کند.

ولی خب مساله دیگری که با آن روبرو هستیم بعضی از جراحی ترس دارند و یا دوست ندارند که مشکل بینی خود را با جراحی برطرف کنند.
برای این افراد در صورتیکه نواقص بینی شان کم باشد، فیلر بینی گزینه بسیار مناسبی هست.

اصلاح فرم بینی با تزریق فیلر
اصلاح فرم بینی با تزریق فیلر

آیا فیلر بینی درد دارد؟

برای انجام این کار پماد بی حس کننده حداقل به مدت بیست دقیقه الی نیم ساعت بر روی بینی گذاشته می شود که درد آن را خیلی کم و قابل تحمل می کند.

طول مدت تزریق چقدر است؟

بسته به دقت انجام کار و نوع کاری که قرار هست انجام شود نهایتا از ده دقیقه تا نیم ساعت انجام می شود.

ویدئو و عکس های قبل و بعد از مراجعین گرفته شده و نمونه کارهای زیادی در پیج اینستاگرام دکتر میرزایی قرار گرفته که میتوانید به آن مراجعه کنید.
اگر سوالی دارید می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر مطرح نمایید. و یا از طریق مراجعه حضوری مشاوره رایگان با پزشک داشته باشید.

راه های ارتباطی ما

فردیس، فلکه اول، برج نگین البرز، طبقه هفتم، واحد ۳۷

تماس مستقیم با کلینیک دکتر میرزایی:

02634091655

02634091668

نشانی ما در نقشه گوگل

 

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

مشاوره خدمات زیبایی