خدمات زیباییتزریق ژل

پروفایلو : جوانسازی و آبرسانی پوست | کلینیک دکتر میرزایی

بهترین جوانساز ؟ تاثیر تزریق پروفایلو، معجزه جوانسازی قرن

ژل پروفایلو (profhilo) بهترین محصول تزریقی 2022 شناخته شده است که از جدیدترین تکنولوژی لیفتینگ و جوانسازی پوست با ماندگاری بالا می باشد و یک درمان اختصاصی برای بازسازی پوست می باشد.

بررسی عملکرد ژل پروفایلو

یک فیلر هیالورونیک اسید است و تا اینجا هیچ تفاوتی با فیلرهای تزریقی موجود در بازار نداشته، اما شرکت سازنده این فیلر ادعا کرده که ما فقط یک فیلر هیالورنیک اسید معمولی که فقط خاصیت پرکنندگی داشته باشد تولید نکردیم، بلکه این فیلر خاصیت جوانسازی، کلاژن سازی و الاستیک سازی دارد و با گذشت زمان به جوانسازی پوست کمک می کند.

مزایای فیلر پروفایلو

کلاژن و الاستیک دو تا از پروتئین های مهمی هستند که در پوست ما وجود دارند و باعث قوام پوست و حالت ارتجاعی پوست می گردد.
این محصول به لایه های عمقی پوست نفوذ کرده، با تحریک کلاژن سازی و الاستین سازی، به جز اینکه تا حدودی حجم دهندگی و پرکنندگی به ناحیه تزریق شده می دهد.
بعد از گذشت مدت زمانی کوتاه باعث می شود که کلاژن سازی در پوست شما اتفاق بیافتد. به طور چشم گیری ظاهر خطوط ریز و چروک را بهبود بخشیده و به افزایش آبرسانی پوست کمک می کند.

بررسی تخصصی پروفایلو

این فیلر یک آبرسان بی نظیر است، یعنی اگر شما یک پوست دهیدراته شده دارید و خشکی پوست شدید را تجربه می کنید تزریق این فیلر کمک بسیاری به شما می کند و بعد از تزریق این فیلر شما متوجه این امر می شوید که آب زیر پوست شما رفته و شفاف تر شده و جوان تر بنظر می رسید.
این فیلر در ناحیه صورت، گردن، بازو و ناحیه ران هم قابل تزریق است.
اما یکی از مهترین سوالاتی که برای تزریق هر محصول ممکن است ایجاد شود این هست که؛

این محصول چه عوارضی دارد ؟

فیلر پروفایلو یک محصول امن گزارش شده و در واقع تزریقش خطر جدی برای شما ندارد اما ممکنه مانند سایر تزریق ها ممکن است مقداری کبودی، قرمزی یا ورم در ناحیه تزریق شده تجربه کنید
و اینکه این محصول امن گزارش شده اصلا مجوزی برای این نیست که شما این محصول را در هر جایی مانند آرایشگاه ها و یا مراکز غیرمجاز تزریق کنید،
برای این امر لازم است توسط پزشک ماهر و در یک مرکز معتبر این تزریق صورت گیرد.

تزریق پروفایلو
تزریق پروفایلو

میزان ماندگاری ژل پروفایلو چقدر است؟

نکته ای که از لحاظ اقتصادی باید آن را لحاظ کنیم این هست که پروفایلو یک تزریق دائمی نیست
یعنی شما معمولا 6 – 9 ماه بعد از تزریق، احتیاج به تزریق نیاز به تزریق مجدد خواهید داشت تا دوباره آن اثرات به پوست شما برگردد.
حالا برای برخی افراد که پوستان دچار شلی پوست، خشکی پوست دارند ممکن است بنابر تشخیص پزشک بازه های زمانی تزریق کوتاهتر شود ولی معمولا بازه 6 تا 9 ماه را توصیه میکنند.

آیا تزریق این ژل درد دارد؟

در این تزریق نیاز به بی حسی نیست و این محصول مانند سایر محصولات تزریقی ممکن است شما دردی را حس کنید، هر چند که بسیاری از افراد که این تزریق را انجام دادند، بنظرشان این تزریق نسبت به دیگر تزریق هایی که انجام دادند کمتر بوده است.
به هر حال ممکن است اگر شما فردی با آستانه ی تحمل درد کم هستید، از پزشکتان بخواهید تا برای شما بی حسی تزریق کند.

نواحی مختلف تزریق پروفایلو

اگر بخواهیم نواحی مورد تزریق را به صورت دقیق تری بررسی کنیم، مزوفیلر پروفایلو در 5 نقطه از صورت تزریق می شود و به هر نیمه صورت تزریق می شود.
بنابراین یک تزریق کاملا ایمنی هست و برای افرادی که سولار میروند و همچنین افراد ورزشکار توصیه می گردد به این دلیل که دارای خاصیت آبرسانی و کلاژن سازی قوی دارد.

فاصله‌های زمانی بین جلسات تزریق چقدر است ؟

در فاصله زمانی یک یا دو مرحله تزریق می گردد و به فاصله زمانی یک یا 6 ماه می تواند تکرار گردد.

جمع بندی

اگر بخواهیم یک نتیجه گیری کلی درباره این محصول داشته باشیم، فیلر پروفایلو در حیطه کاری خودش جزء بهترین هاست.
اگر شما پوست خشک و دهیدراته ای دارید در تزریقش شک نکنید، اما یک نکته را توجه داشته باشید اگر ما روتین درست پوستی نداشته باشیم، اگر از پوستمان درست مراقبت نکنیم، هیچ محصول تزریقی، هیچ کار تهاجمی نمی تواند به ما کمکی کند.

پس اگر شما پروفایلو هم تزریق کردید، باید در کنار آن روتین مناسب پوستی را داشته باشید و از پوستتان مراقبت کنید و همچنین از هیچ محصولی انتظار معجزه نداشته باشید
یعنی با یک بار تزریق پروفایلو انتظار نداشته باشید که تمام مشکلات پوستی شما برطرف گردد.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

مشاوره خدمات زیبایی